GİZEM 

PHOTOGRAPHER

 
en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Powered By Gizem Özender

1367
Home
a, b, c, d
online, builder, online builder
 
PreviousNext

Sample Picture 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.


Sitemde eğlenceli karikatürler,amatörce çektiğim fotoğraflar,fotoğrafçılığın tarihçesi ve ünlü fotoğrafçıların bilgileri mevcuttur.

HOŞGELDİNİZ

 
 


BEN KİMİM ? :)


Merhaba arkadaşlar. 2 Kasım 1994 yılında Melikgazi'de doğdum. Aslen Ankara'lıyım. Çorlu'da yaşıyorum. Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Teknolojisi bölümünde son sınıf öğrencisiyim. 5 yıldan beri Fotoğrafçılık alanıyla ilgileniyorum. Hani olur da neden Fotoğrafçılık okumadı diye düşünürseniz malesef puanım yetmedi. :(  Ama Fotoğrafçılık okulla öğrenilebilecek birşey değil.Kişinin içindeki istek ve heyecanla alakalıdır. 5 yıl önce doğal yakaladığım fotoğraf kareleriyle çevremde beğeni alarak bende bu aşk başladı ve her geçen yıl kendimi bu alanda ilerletmek için önüme çıkan zorluklara rağmen geliştirdim ve geliştirmeye devam edeceğim çünkü Fotoğrafçılık benim hayatım..